Planszówki w Spodku 2021 – relacja

W pierwszy weekend września mieliśmy okazję uczestniczyć w nie lada wydarzeniu. Planszówki w Spodku nie tylko opanowały korytarze budynku, ale tym razem przejęły też płytę katowickiej hali. Dzięki temu, spragnieni rozgrywek gracze mogli zasiąść do stołów z większą niż dotychczas swobodą. Bestie nie tylko prezentowały swój kontent, ale również pomagały w prawidłowym przebiegu całego wydarzenia jako jedni z „zielonych koszulek”.

Przez dwa dni imprezy Spodek odwiedziło ponad 4 tysiące uczestników! Wystawcy również nie zawiedli – trudno było oderwać wzrok od kolorowych nowości wyeksponowanych na stoiskach. Bestie także dały się ponieść zakupowym szaleństwom. Naszą biblioteczkę zasiliły m.in. Mariposas, dodatki do Kartografów, czy Najeźdżcy ze Scythii, ale i udało się nam dorwać kilka gier-nagród dla naszych widzów 😉

Planszówki w Spodku 2021 były rewelacyjnym eventem! Czapki z głów dla Ludiversum – planszówkowej kawiarni za doskonałą organizację! Z niecierpliwością czekamy na następne edycje tego wydarzenia.

Nie będziemy gołosłowni – klimat Planszówek w Spodku zobaczycie na fotkach TUTAJ oraz w poniższej relacji.